Nejnovější recenze ze sekce Řezačky na papír

Paper Cutter A4-8100

Paper Cutter A4-8100

Ověřený zákazník Rezacky.com Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2016

Zakoupeno v Rezacky.com

vše funguje jak má

Ověřený zákazník MP Toner spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2016

Zakoupeno v MP Toner spol. s r.o.

• pěkná velká plocha, která zaručuje co nejpřesnější řezání do pravého úhlu
  • já mám stejný typ už několik let, u tohoto typu je široky ochranný pruh, takže řezání užších proužků (méně než 5 cm) mi nepřipadá moc komfortní, je také možnost, že to neumím

jsem spokojená, v této cenové skupině jsem nenašla jinou právě s tak velkou plochou

Přidáno: 9. listopadu 2016

• 4 v jednom
  • po pár použití během jednoho týdne nefunkční, prasklé kolečko na rovný řez
  • rovný řez i předtím dost ujíždí - nepoužitelný

S řezačkou máme špatné zkušenosti, jak u rovného řezu, tak i u perforace. Nezvládne tolik papírů, kolik je avizováno. Pro samolepící papír naprosto nepoužitelná. Kolečka se rychle zanáší bordelem.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Funkční a vyhovující

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2016

Zakoupeno v ALFA.cz

zatím jsem jen zkoušela funkčnost. Uvidím po delším užívání

Ověřený zákazník VŠE PRO TISK s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2016

Zakoupeno v VŠE PRO TISK s.r.o.

• Otočná hlava na různé druhy řezu
  • Trochu ujíždí rovný řez, rovná lišta moc pruží

Jinak panuje spokojenost

KW trio 360

KW trio 360

Přidáno: 30. září 2016

• Žádné nemám
  • 1) Nepřesná (+-1,5 mm)
  • Pokud chci rovný řez, musím hodně tlačit na papír a přitláčet ho k desce (POZOR - nejde totiž tlačit na přítlačnou plastovou lištu, protože řezací hlava je tak velká, že mi nezbývá než lištu pustit při přejezdu hlavy v místě přítlaku, prsty prostě není kam dát)
  • 2) Je příliš velká a tudíž musím při řezání stát, nikoliv sedět (když se chci podívat, kde přesně řežu, musím se tak předklonit, že to záda dlouho nevydrží)
  • 3) Naváděcí linky (kolmice) jsou příliš daleko od sebe, takže pokud řežu do pravého úhlu, příliš mi to nepomůže
  • 4) Nejhorší je, že se papír zadrhává při vkládání, takže pokud chcete řezat rychle, zapomeňte na to. Podle mě to není na delší řezání, maximálně tak na ořezání 10 papírů, pak vás to začne neskutečně štvát neustále protláčet papír pod lištu a čekat, kde se zase zasekne
  • 5) Je opravdu neúměrně těžká - a zbytečně, když je to takový nepřesný krám

Řezačka za 500 vám udělá lepší službu než tenhle krám za 1400. Je to řezačka pro použití jednou ročně (abyste měli rok na zapomenutí, jak skvěle se vám minule řezalo)

Hama Easy Cut R 320

Hama Easy Cut R 320

Přidáno: 25. září 2016

• Lehké
  • Řezací kolečko se nedá ostřit jinak než na kameni, zapomeňte na strojové broušení.
  • Rychle se otupí a poté příšerně skřípe a ani broušení proti skřípání nezabírá
  • Nepříliš přesné
  • Kolečko má cca 2mm řezací plochu, pokud by se vám náhodou podařilo zbrousit na stroji, uděláte to tak 2x a pak už nemáte co brousit.

Příliš drahé na tu kvalitu. Hodí se na příležitostné řezání párkrát do roka

Sencor STR 210

Sencor STR 210

Ověřený zákazník tipa.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2016

Zakoupeno v tipa.eu

• Dobrý pomocník při úpravě fotografií a různých dokumentů. Příjemná je možnost výměny nožů.
  • Zarážky na okrajích řezačky nejsou v přesném pravém úhlu, je proto třeba používat rastr vyznačený na ploše řezačky a ten je málo zřetelný.

Jde o zařízení vhodné pro občasnou domácí potřebu, nikoli pro intenzivní používání.

Olympia CTR 320

Olympia CTR 320

Ověřený zákazník EuroKing Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2016

Zakoupeno v EuroKing

• přesné a ostré
  • nejde nastavit i menší průměry koleček

KW-trio eco 33

KW-trio eco 33

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2016

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Nízká cena
  • Občas papír spíš sežvejkne než uřízne - pokud je to menší plocha nebo je potřeba pouze douříznout - poupravit předchozí řez....

Máme doma klasickou starou řezačku, která funguje na stejném principu - a ta opravdu perfektně řeže, je i bytelnější a nejezdí po stole. Tohle je její napodobenina - je moc lehká - po stole občas ujíždí, a při řezání se mi občas stává, že spíš žvejká a roztřepí papír než by ho uřízla. Jsem docela zklamaná... Na klasický ořezy větších papírů OK, ale na ořezávání menších věcí, např. fotek nebo pozvánek si vezmu raději starou řezačku nebo nůžky. Výrobce by měl řezačku víc naostřit a trošku jí zbytelnit. Znovu už bych si jí nekoupila - nůžky jsou levnější :)

Dahle 550

• Ostré řezné plochy.

Bezvadná řezačka

Ověřený zákazník MP Toner spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 13. září 2016

Zakoupeno v MP Toner spol. s r.o.

• Dobrá a přijatelná cena

Jsme spokojeni.

Ověřený zákazník NOBYNET Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2016

Zakoupeno v NOBYNET

Tento produkt jsem si vypůjčil a přišlo mi, že je dobrý a proto jsem si ho zakoupil Schj.

Ověřený zákazník Rezacky.com Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2016

Zakoupeno v Rezacky.com

• Ostrý břit
  • Ochranný štít
  • Pojistka čepele

Jsem spokojena. Stačí pro naše použití.

Maped Compact Cut

Maped Compact Cut

Ověřený zákazník Papirnictvi Pavlik Ověřený zákazník

Přidáno: 6. srpna 2016

Zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

• řeže, málo stojí
  • uříznete s tím jen pár papírů (cca 15, když se člověk hodně snaží), úplně k ničemu je skládací boční pravítko, které měří o 2 mm jinak než má napsáno, řez není úplně hladký

Uříznete s tím jen pár papírů (cca 15, když se člověk hodně snaží), takže do kanceláře to tak úplně vhodné není. Úplně k ničemu je skládací boční pravítko, které měří o 2 mm jinak než má napsáno (ano, jde to přepočítat, ale takhle by to být přeci nemělo), řez není úplně hladký, takže záleží, co s tím chcete řezat. Ale svou funkci za ty peníze ve výsledku splní.

Rexel SmartCut A425

Rexel SmartCut A425

Přidáno: 1. srpna 2016

• Design, ovladatelnost, jednoduchost.
  • Řezačka je pro řezání podle oka. Pokud potřebujete udělat přesně rovný řez tak je to takřka nemožné! Systém přítlaku papíru neodvádí moc dobrou práci, papír se vám skoro pokaždé pohne, musíte ho ještě přidržovat druhou rukou a i tak se vám z 50% papír pohne. Rovný řaz se povede tak ve 20% ze 100%! Jsem zklamán. Navíc po přeměření řezačka není nastavena do pravého úhlu od výroby! Na délce A4 je rozdíl 2 - 3 mm!
  • Takováto řezačka je pak vlastně k ničemu.

Řezačka pro velmi nenáročného zákazníka, který netrvá na rovném řezu. Slabý přítlak papíru. Čekal jsem rozhodně víc. Jsem zklamaný a řezačku nedoporučuji.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25